اخبار

codpost

برای دریافت کد از پاپینو تک از چه طریقی باید اقدام کنیم؟؟؟

جهت سهولت در پرداخت ها

جهت سهولت شما کاربران عزیز درگاه پرداخت زرین پال به سایت اضافه شد

نماد اعتماد

همان طور که برای هر معامله ای باید بین طرفین همیشه یک اعتماد وجود داشته باشد تا معامله سر بگیر

پرداخت انلاین

از طریق بانک ملت انلاین سفارش دهید و پرداخت کنید
مقالات
کنسول بازی sup گیم

کنسول بازی sup گیم

کنسول های بازی از قدیم تا امروز مورد توجه علاقه مندان و طرفداران، بازی دوستان و علاقه مندان بوده است. بازی های نوستالژی دهه شصت که دیگر تکرار نخواهد شد نیز مورد استقبال نسل امروز قرار گرفته است. در کناز کنسول های بازی سونی PS4 و مایکروسافت XBOX همچنان بازی های دهه ی شصت دارای جذابیت و هیجان خاصی هستند به طوری که برای کنسول های امروزی و گوشی های هوشمند نسخه های جدید این بازی ها تولید می‌شود.
اسلایم
  1399/06/20 

  • قبل و بعد از استفاده دست ها را خوب با آب سرد و صابون بشویید. آلودگی دست ها باعث چسبندگی می شود.
  • هنگام استفاده بهتر است دست ها کمی مرطوب باشد، خشکی دست باعث چسبندگی و کاهش حجم اسلایم به مرور زمان و چسبندگی می شود. دست هارو با آب مقداری مرطوب کنید. 
  • درب اسلایم را بسته نگه داشته و درجای خنک (ترجیحا یخچال نگهداری شود. نیم ساعت قبل بازی بیرون بزارید تا نرم بشه ، حرارت باعث شل شدن اسلایم می شود. اسلایم شفاف حتما نیاز ب نگهداری در یخچال داره.
  • اگر خمیر اسلایم شل یا چسبنده شد از قطره سفت کننده اسلایم قطره قطره به اسلایم اضافه کنید و آن را ورز دهید، استفاده زیاد از قطره باعث سفت شدن بیش از حد اسلایم می شود. 
  • در صورتی که اسلایم سخت شده و یا کشسانی آن کم شد بسته به حجم آن مقداری آب جوش به آن آب اضافه کنید و با درب بسته برای چند ساعت در مکان  گرم قرار دهید. 
  • خمیر اسلایم خوراکی نیست و مناسب افراد بالای ۳ سال می باشد.