فروشنده شوید سوالی دارید ؟
سبد خرید
اخبار

codpost

برای دریافت کد از پاپینو تک از چه طریقی باید اقدام کنیم؟؟؟

جهت سهولت در پرداخت ها

جهت سهولت شما کاربران عزیز درگاه پرداخت زرین پال به سایت اضافه شد

نماد اعتماد

همان طور که برای هر معامله ای باید بین طرفین همیشه یک اعتماد وجود داشته باشد تا معامله سر بگیر

پرداخت انلاین

از طریق بانک ملت انلاین سفارش دهید و پرداخت کنید
مقالات
کنسول بازی sup گیم

کنسول بازی sup گیم

کنسول های بازی از قدیم تا امروز مورد توجه علاقه مندان و طرفداران، بازی دوستان و علاقه مندان بوده است. بازی های نوستالژی دهه شصت که دیگر تکرار نخواهد شد نیز مورد استقبال نسل امروز قرار گرفته است. در کناز کنسول های بازی سونی PS4 و مایکروسافت XBOX همچنان بازی های دهه ی شصت دارای جذابیت و هیجان خاصی هستند به طوری که برای کنسول های امروزی و گوشی های هوشمند نسخه های جدید این بازی ها تولید می‌شود.
کنسول بازی sup گیم
  1399/10/05 

دستگاه Sup Game Box Plus 400 یک کنسول  بازی قابل حمل است که ظاهری شبیه به آتاری های قدیمی دارد.  این کنسول بازی دارای ۴۰۰ بازی قدیمی و مهیج  نوستالوژی است که میتواند شما را ساعت ها سرگرم کند . یکی از مشهورترین بازی های این دستگاه بازی معروف قارچ خور یا همان بازی ماریو میباشد که علاقه مندان زیادی از بزرگ و کوچک به خود جذب کرده است. این دستگاه دارای خروجی av است تا بتوانید در زمان بازی تصویر آن را در تلویزیون ببینید. اگر به دنبال هدیه ای جالب و خاطره انگیز به کودکان و نزدیکان و آشنایان خود هستید پاپینو تک این کنسول بازی قابل حمل ساپ را پیشنهاد میکند .

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مشخصات فنی :